Про нас

Lavanda

відпочивай найкраще

Клуб

Відкрий для себе новий нічний клуб у м. Новояворівськ. Клуб створено для достойного відпочинку дорослих людей. Дискотека, світлове та лазерне шоу, тематичні вечірки, кухня - достойна гурмана, а також: банкети, корпоративи. Замовте столики для 2-х, 3-х,4-х... і більших компаній. Забронюйте окремі кабінки :5,8,10 містні. Завітайте Pizza Pub. Окреме приміщення кальян-бару потішить вас атмосферою та широким асортиментом кальянів та сигар.

З 12:00 клуб працює в режимі денного кафе,в цей час відкритий затишний літній майданчик.
З 21:00-нічний варіант клубу, запрошує Вас, відпочити якісно та безпечно.

Кальян бар

Кальян бар - затишна кімната в нічному нашому клубі. Приємна релаксуюча атмосфера, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість замовлення страв з ресторану в кальян бар, все це повинно залишити незабутнє враження від відпочинку у нас.

Кальян бар пропонує на вибір наступні види кальянів: на воді, молоці, вині, горілці, коньяку та ін... а також з ароматом вишні, яблука, банана, мультифрукт.

Pizza Pub

Для ділових зустрічей і бізнес - ланчів, вечері за розумною ціною і банкетів, корпоративних свят, приємного уік-енду і сімейних виходів, щасливого неробства, туристів та уболівальників!